Aadress: Sõrve mnt 53, Nasva, Lääne-Saare vald, 93872
Juhataja: Hiie Mook

Telefon: 5201797

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Facebook: https://www.facebook.com/nasvaklubi

Saali kasutamise aegade info ja ruumide broneerimine
üritusteks: Hiie Kuusk

Peolauad ja toitlustus kohvik Kodurand. 

Kohvik Kodurand OÜ

Juhataja: Tähti Puiestee
Telefon: 5354 1019
Klubi perenaine: Hanna Kaert
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: https://facebook.com/kohvikkodurand

Nasva klubi hinnakiri

 Nasva klubi

Klubi ringid:

Käsitööring juhendaja Heli Õun See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teatriring juhendaja Valve Heiberg See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tantsutupp Frenzy juhendaja Pille Õunapuu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Keha tasakaalustav treening juhendaja Katrin Vares 5144784

Segarahvatants Pööris Juhendaja Kalle Kadarik See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pööris Rühmavanem Kaja Muruvee 5157914 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.